Curs de vară in
Școala de vară academică și administrativă de afaceri și de management Nakhchivan State University

Burse de studiu
Introducere
Academic English + Școala de vară pentru administrarea și managementul afacerilor 2017
Aceste clase se concentrează pe vocabular, scris, vorbire și administrarea afacerilor. Numărul total al învățământului universitar este de 60 de ore (în decurs de 4 săptămâni) pe durata programului, pe care tindem să îl împărțim în mod egal între fiecare săptămână.
INFORMAȚII PENTRU VARĂ 2017 vor fi disponibile în aprilie 2017, când se va deschide înregistrarea.
Detalii curs
Program pentru programul de școală de vară
Facilitățile includ cărți de resurse, jurnale și ziare și online, bibliotecă DVD, audio și video-casete.
Participanților li se poate solicita să achiziționeze materiale de curs (de ex. Un manual, un registru de lucru).
Este necesară o participare de 100%. La finalizarea cursului participanții vor primi certificatul de participare.
Toți colegii de predare sunt foarte calificați și cu experiență în predarea limbii engleze ca limbă străină.
Obiectivul acestui program pe termen scurt este de a introduce multe dintre minunatele atracții și activități pe care Nakhchivan le oferă în timp ce lucrează la competențele de limba engleză în sala de clasă.
Universitatea este la câțiva pași de centrul orașului, care oferă posibilitatea de a explora și de a afla despre istoria bogată a acestei locații.
TOȚI PARTICIPANȚI VOR FI OFICIAT CERTIFICATELE OFICIALE ALE UNIVERSITĂȚII NAKHCHICVAN STATE.
Despre Școală
Întrebări
Cursuri similare
Programul de pregatire a maestrului
Anul Fundației Internaționale
Programul Australian de Matriculare (AUSMAT)